O MNIE

Cześć, mam na imię Mateusz i bardzo mi miło, że tutaj jesteście.

Jestem fotografem ślubnym, z wieloletnim doświadczeniem w branży. Mieszkam w centrum polski, ale fotografuję dokładnie tam, gdzie tylko zechcecie. Fotografia jest dla mnie tym, co kocham i w czym się spełniam. Lubię śledzić trendy ślubne, inspirować się i brać udział w ciekawych projektach, nieustannie podnosząc poziom świadczonych usług. Do życia podchodzę z dystansem i energią. Uwielbiam podróżować, spędzać czas z najbliższymi, odkrywać nowe miejsca i smaki. 

Kocham fotografować ludzi, towarzyszące im emocje i uczucia. Zawsze jest mi miło Was poznać, spędzić wspólnie czas i zarejestrować to, co dla Was najcenniejsze. Wspomnienia, bo to właśnie o nie tutaj chodzi.

Jestem estetą, kocham kwiaty, detale i wszystko to, co piękne. Dlatego podczas ślubu, poświęcam również im szczególną uwagę. Podobno podczas dnia ślubu zarażam uśmiechem i rozładowuję stres. Przecież idziemy przez ten dzień razem, więc nie może być nudno. Prawda? :)

Moim celem w fotografii jest to, aby reportaże, które tworzę, zawszy wyglądały dobrze i świeżo na przestrzeni lat. Naturalne barwy, światło, autentyczność i spontaniczność emocji. Po prostu ponadczasowe.

Tak, to odpowiednie słowo!

Jeśli czujecie tak samo jak ja, to napiszcie do mnie w formularzu kontaktowym i zapytajcie o termin. 

Stwórzmy wspólnie coś wyjątkowego.